T-WORK9000-160-160-2.0
DigiKey raktári szám
3153-T-WORK9000-160-160-2.0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
T-WORK9000-160-160-2.0
Leírás
THERM PAD 160MMX160MM BRN
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Termikus alátét barna 160,00mm x 160,00mm négyzet Ragadós - mindkét oldalon
Kategória
Vastagság
0,0790" (2,000mm)
Gyártó
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Anyag
Szilikon
Sorozat
Ragasztóanyag
Ragadós - mindkét oldalon
Csomagolás
Tálca
Szín
barna
Alkatrész státusza
Aktív
Hővezető képesség
20W/mK
Használat
Hővezető
Szavatossági idő
120 hónap
Típus
Hézagkitöltő lemez, lap
Szavatossági idő kezdete
Szállítási dátum
Forma
négyzet
Tárolási / hűtési hőmérséklet
Szobahőmérséklet
Külső méretek
160,00mm x 160,00mm