GZ1005D600TF
DigiKey raktári szám
3442-GZ1005D600TFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3442-GZ1005D600TFCT-ND - Vágott szalag (CT)
3442-GZ1005D600TFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GZ1005D600TF
Leírás
FERRITE BEAD 60 OHM 0402 1LN
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
60 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 200mA 300mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Gyártó
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
300mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,026" (0,65mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Impedancia / frekvencia
60 Ohms @ 100 MHz