GZ1005D600TF | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | GZ1005D600TF |
Leírás | FERRITE BEAD 60 OHM 0402 1LN |
Gyártói standard átfutási idő | 16 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 60 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 200mA 300mohm |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Névleges áram (max.) 200mA |
Gyártó Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 300mohm |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 0402 (1005 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Szűrő típusa Jelvezeték | Max. magasság 0,026" (0,65mm) |
Vonalak száma 1 | Méretek 0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm) |
Impedancia / frekvencia 60 Ohms @ 100 MHz |