BZX84C3V3
DigiKey raktári szám
5399-BZX84C3V3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5399-BZX84C3V3CT-ND - Vágott szalag (CT)
5399-BZX84C3V3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C3V3
Leírás
INDEPENDENT TYPE 300MW 3.1V~3.5V
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 3.3 V 300 mW ±6,06% Felületszerelt SOT-23
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
95 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 1 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±6,06%
Tokozás
Max. teljesítmény
300 mW