BZT52B16
DigiKey raktári szám
5399-BZT52B16TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5399-BZT52B16CT-ND - Vágott szalag (CT)
5399-BZT52B16DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52B16
Leírás
INDEPENDENT TYPE 350MW 15.68V~16
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 16 V 350 mW ±2% Felületszerelt SOD-123
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
40 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 11.2 V
Digi-Reel®
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
350 mW