BZT52B16 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BZT52B16 |
Leírás | INDEPENDENT TYPE 350MW 15.68V~16 |
Gyártói standard átfutási idő | 4 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Zener dióda 16 V 350 mW ±2% Felületszerelt SOD-123 |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Max. impedancia (Zzt) 40 Ohms |
Gyrt. | Visszáram Ur-nél 100 nA @ 11.2 V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 900 mV @ 10 mA |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet 150°C (TJ) |
Névleges Zener-feszültség (Uz) | Rögzítés módja Felületszerelt |
Tűrés ±2% | Tokozás |
Max. teljesítmény 350 mW | Gyártói tokozás SOD-123 |