2SA1015-B
DigiKey raktári szám
5399-2SA1015-B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
2SA1015-B
Leírás
PNP 50V 150MA 400MW TO-92
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bipoláris (BJT) tranzisztor PNP 50 V 150 mA 80MHz 400 mW Furatszerelt TO-92
Kategória
Max. kollektor-maradékáram
100nA
Gyrt.
DC áramerősítés (hFE) (min.) / Ic, Uce
200 / 2mA, 6V
Csomagolás
Tasak
Max. teljesítmény
400 mW
Alkatrész státusza
Aktív
Tranzitfrekvencia
80MHz
Tranzisztor típusa
Üzemi hőmérséklet
125°C (TJ)
Max. kollektoráram (Ic)
150 mA
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
50 V
Tokozás
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Uce(sat) (max.) / Ib, Ic
300mV / 10mA, 100mA