SSH66TU12N100S
DigiKey raktári szám
725-1332-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SSH66TU12N100S
Leírás
SEN LVL LIQ SWITCH SPST/NC/NO
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
folyadék szintérzékelő Kapcsoló (egyúszós) SPST-NC/NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben zárt/alaphelyzetben nyitott) Kimenet Panelre szerelhető, 1/2" (12,7mm) NPT menet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SSH66TU12N100S modellek
Kategória
Áram
100 mA
Gyártó
Sensata Technologies, Inc.
Folyadék min. fajsúlya
0.75
Sorozat
Rögzítés módja
Panelre szerelhető, 1/2" (12,7mm) NPT menet
Csomagolás
Ömlesztve
Ház és prizma anyaga
304 rozsdamentes acél, 316 rozsdamentes acél
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
120°C
Típus
folyadék
Névleges feszültség
24VDC, 24VAC