PM2260D95V
DigiKey raktári szám
CC2274-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PM2260D95V
Leírás
RELAY SSR 600V 95A PNL MNT
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Félvezetős kontaktor SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 95 A 48 ~ 600V lemezre szerelhető Csavaros sorkapocs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PM2260D95V modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Kimenet típusa
AC, Nullátmenet
Gyártó
Sensata-Crydom
Terhelési áram
95 A
Sorozat
Bemeneti feszültség
4 ~ 32VDC
Csomagolás
Ömlesztve
Kimeneti feszültség
48 ~ 600V