PM2260D25VJ
DigiKey raktári szám
PM2260D25VJ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PM2260D25VJ
Leírás
RELAY SSR 600V 25A PNL MNT
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Félvezetős kontaktor SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 25 A 48 ~ 600V lemezre szerelhető Csavaros sorkapocs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PM2260D25VJ modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Kimenet típusa
AC, Nullátmenet
Gyártó
Sensata-Crydom
Terhelési áram
25 A
Sorozat
Bemeneti feszültség
4 ~ 32VDC
Csomagolás
Ömlesztve
Kimeneti feszültség
48 ~ 600V