GNR20DHZ
DigiKey raktári szám
646-1018-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GNR20DHZ
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 20A 48-600V
Kategória
Bemeneti feszültség
4 ~ 32VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
48 V ~ 600 V
Sorozat
Terhelési áram
20 A
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 80°C