DR22C60D27VRJ
DigiKey raktári szám
172-DR22C60D27VRJ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DR22C60D27VRJ
Leírás
SSR RELAY, DIN RAIL MOUNT 22.5MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Kategória
Kimenet típusa
AC
Gyrt.
Bemeneti feszültség
4 ~ 32VDC
Sorozat
Kimeneti feszültség
48 V ~ 600 V
Csomagolás
Ömlesztve
Terhelési áram
27 A
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Rugós sorkapocs
Rögzítés módja
DIN-sín
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C