DC60SA3H
DigiKey raktári szám
CC2324-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DC60SA3H
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 3A 3-60V
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DC60SA3H modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
90 ~ 280VAC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
3 V ~ 60 V
Sorozat
Terhelési áram
3 A
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C