DC60SA3-B elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Sensata-Crydom
Raktáron: 492
Adatlap
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
DC60SA3-B
DigiKey raktári szám
CC1593-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DC60SA3-B
Leírás
SSR RELAY SPST-NC 3A 3-60V
EDA / CAD modellek
DC60SA3-B modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
90 ~ 280VAC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
3 V ~ 60 V
Sorozat
Terhelési áram
3 A
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C