DC60D40H
DC60D40H
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
DC60D40H
DigiKey raktári szám
CC2693-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DC60D40H
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 40A 1-48V
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Kategória
Bemeneti feszültség
4 ~ 32VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
1 V ~ 48 V
Sorozat
Terhelési áram
40 A
Csomagolás
Ömlesztve
Max. ellenállás bekapcsolt állapotban
9 mOhms
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C