D53TP25DH
DigiKey raktári szám
CC2190-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
D53TP25DH
Leírás
SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
félvezetős Fénycsatolt relé (fényrelé) 3PST-NO (3 Form A) modul
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
D53TP25DH modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
4 ~ 32VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
48 V ~ 530 V
Sorozat
Terhelési áram
25 A
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C