D06D100K megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Sensata-Crydom
Raktáron: 19
Adatlap
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
D06D100K
DigiKey raktári szám
D06D100K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
D06D100K
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 100A 0-60V
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
EDA / CAD modellek
D06D100K modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
3,5 ~ 32VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
0 V ~ 60 V
Sorozat
Terhelési áram
100 A
Csomagolás
Ömlesztve
Max. ellenállás bekapcsolt állapotban
5 mOhms
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C