D06D100H
DigiKey raktári szám
D06D100H-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
D06D100H
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 100A 1-60V
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
D06D100H modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
3,5 ~ 32VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
1 V ~ 60 V
Sorozat
Terhelési áram
100 A
Csomagolás
Ömlesztve
Max. ellenállás bekapcsolt állapotban
5 mOhms
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C