CN240A60R
DigiKey raktári szám
CN240A60R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CN240A60R
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
EDA / CAD modellek
CN240A60R modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
38 ~ 72VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
24 V ~ 280 V
Sorozat
Terhelési áram
2 A
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 80°C