CN240A24R
DigiKey raktári szám
CN240A24R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CN240A24R
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CN240A24R modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
15 ~ 30VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
24 V ~ 280 V
Sorozat
Terhelési áram
2 A
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 80°C