CN100D05
DigiKey raktári szám
172-CN100D05-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CN100D05
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 6A 0-100V
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CN100D05 modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
3 ~ 12VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
0 V ~ 100 V
Sorozat
Terhelési áram
6 A
Csomagolás
Csőtár
Végződtetés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 80°C