CN048D24 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Altran Magnetics, LLC
Raktáron: 0
Adatlap
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
CN048D24
DigiKey raktári szám
CC1797-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CN048D24
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-48V
EDA / CAD modellek
CN048D24 modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
16 ~ 30VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
0 V ~ 48 V
Sorozat
Terhelési áram
100 mA
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 80°C