CN048D05
DigiKey raktári szám
CC1796-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CN048D05
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-48V
EDA / CAD modellek
CN048D05 modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
3 ~ 12VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
0 V ~ 48 V
Sorozat
Terhelési áram
100 mA
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 80°C