CN024D24
DigiKey raktári szám
CC1743-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CN024D24
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CN024D24 modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
15 ~ 30VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
0 V ~ 24 V
Sorozat
Terhelési áram
3.5 A
Csomagolás
Csőtár
Végződtetés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 80°C