B53TP25C-10
DigiKey raktári szám
B53TP25C-10-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B53TP25C-10
Leírás
SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
Vevői azonosító
Részletes leírás
félvezetős Fénycsatolt relé (fényrelé) 3PST-NO (3 Form A) modul
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B53TP25C-10 modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
90 ~ 140VAC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
48 V ~ 530 V
Sorozat
Terhelési áram
25 A
Csomagolás
Csőtár
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C