A53TP50D-10
DigiKey raktári szám
CC2142-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A53TP50D-10
Leírás
SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
félvezetős Fénycsatolt relé (fényrelé) 3PST-NO (3 Form A) modul
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
A53TP50D-10 modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
90 ~ 280VAC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
48 V ~ 530 V
Sorozat
Terhelési áram
50 A
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C