10CPV120 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Sensata-Crydom
Raktáron: 4
Adatlap
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
10CPV120
DigiKey raktári szám
10CPV120-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
10CPV120
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 10A 90-140V
Kategória
Kimenet típusa
AC, arányos szabályzás
Gyrt.
Bemeneti feszültség
0 ~ 5VDC
Sorozat
Kimeneti feszültség
90 V ~ 140 V
Csomagolás
Ömlesztve
Terhelési áram
10 A
Alkatrész státusza
Elavult
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C