TDS5801P.C
DigiKey raktári szám
600-TDS5801P.CTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
600-TDS5801P.CCT-ND - Vágott szalag (CT)
600-TDS5801P.CDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TDS5801P.C
Leírás
TVS DIODE 58VWM 74.5VC 6DFN
Részletes leírás
74,5V bilincs 20A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt 6-DFN (1,6x1,6)
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
74,5V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
20A (8/20µs)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Teljesítmény elosztás
1490W (1,490kW)
Ellenfeszültség (tip.)
58V
Tokozás
6-UFDFN
Átütési feszültség (min.)
68V