TDS4001P.C
DigiKey raktári szám
600-TDS4001P.CTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
600-TDS4001P.CCT-ND - Vágott szalag (CT)
600-TDS4001P.CDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TDS4001P.C
Leírás
TVS DIODE 40VWM 53VC 6DFN
Részletes leírás
53V bilincs 24A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt 6-DFN (1,6x1,6)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
24A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1120W (1,12kW)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Zener
Kapacitás / frekvencia
162pF / 1MHz
Egyirányú csatornák
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Ellenfeszültség (tip.)
40V (max.)
Átütési feszültség (min.)
46V
Tokozás
6-UFDFN
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
53V