TDS1401P.F
DigiKey raktári szám
600-TDS1401P.FTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TDS1401P.F
Leírás
TVS DIODE 14VWM 20.5VC 2DFN
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20,5V bilincs 22A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt 2-DFN (1x0,6)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
22A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
451W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
80pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
14V (max.)
Tokozás
0402 (1006 metrikus)
Átütési feszültség (min.)
17,7V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
20,5V