Ehhez nincs kép: RCLAMP1851PQ.C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RCLAMP1851PQ.C
DigiKey raktári szám
600-RCLAMP1851PQ.CTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
600-RCLAMP1851PQ.CCT-ND - Vágott szalag (CT)
600-RCLAMP1851PQ.CDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RCLAMP1851PQ.C
Leírás
TVS DIODE 18VWM 2DFN
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6V bilincs 4A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt 2-DFN (1x0,6)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
4A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
24W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
0,45pF / 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
Zener
Típusjelölés
autóipar
Kétirányú csatornák
1
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
18V (max.)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Átütési feszültség (min.)
18,5V
Tokozás
0402 (1006 metrikus)
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
6V