OPS2X4-150-12-A-1-CU
DigiKey raktári szám
4106-OPS2X4-150-12-A-1-CU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OPS2X4-150-12-A-1-CU
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
87%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, PFC, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,16" M. (101,6mm x 50,8mm x 29,5mm)
Feszültség - 1. kimenet
12V
Tanúsítvány
cULus
Áram - 1. kimenet
12.5 A