DKFP-B21B-1N3L
DigiKey raktári szám
486-DKFP-B21B-1N3L-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DKFP-B21B-1N3L
Leírás
DKFP COMP.CHOKE THT P V 1.5A 2X3
Gyártói standard átfutási idő
41 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Furatszerelt 1,5A DCR 122mohm (tipikus)
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
122mohm (tipikus)
Gyártó
SCHURTER Inc.
Névleges AC feszültség
250V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,748" H. x 0,512" Sz. (19,00mm x 13,00mm)
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,827" (21,00mm)
Vonalak száma
2
Tokozás
függőleges, 4 NYÁK érintkező
Névleges áram (max.)
1,5A