ZENL1121
ZENL1121
ZENL1121
DigiKey raktári szám
4008-ZENL1121-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZENL1121
Leírás
CONT BL SPST 6A 120V/550MA 125V
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Érintkezőtömb kapcsolóalkatrész SPST-NC (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben zárt)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ZENL1121 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Áramkör
SPST-NC (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben zárt)
Gyártó
Schneider Electric
Követelmény
Kapcsolótest
Sorozat
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Csomagolás
Doboz
Névleges áram / feszültség
6A @ 120VAC, 550mA @ 125VDC