XB5FK125B5C0
DigiKey raktári szám
4008-XB5FK125B5C0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XB5FK125B5C0
Leírás
SWITCH SELECTOR 2POS
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Választókapcsoló 2 Pozíció DPST-NO/NC 6A (AC), 550mA (DC) 120 V panelre szerelhető
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
XB5FK125B5C0 modellek
Kategória
Megvilágítás
megvilágított
Gyártó
Schneider Electric
Megvilágítás típusa, színe
LED, narancssárga
Sorozat
Megvilágítási feszültség (üzemi)
24VAC/DC
Csomagolás
Doboz
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Típus
standard
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 30,50mm átmérő
Áramkör
DPST-NO/NC
Védettség
IP66/IP67 - porálló, vízálló, vízhatlan
Pozíciók száma
2
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Kapcsolási mód
BE-KI, KI-BE
Perem alatti mélység
51,00mm
Névleges áram (Amper)
6A (AC), 550mA (DC)
Mechanikai élettartam
1,000,000 ciklus
Névleges AC feszültség
120 V
Elektromos élettartam
1,000,000 ciklus
Névleges DC feszültség
125 V