NSYCRN88300
DigiKey raktári szám
4008-NSYCRN88300-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSYCRN88300
Leírás
ENCLOSURE STL 31.5"L X 31.5"W
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ház fém, acél Szürke fedél X 11,811" (300,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NSYCRN88300 modellek
Kategória
Magasság
11,811" (300,00mm)
Gyrt.
Terület (h x sz)
992in² (6401cm²)
Csomagolás
Doboz
Kialakítás
fedél
Alkatrész státusza
Aktív
Anyag
Tároló típusa
Ház
Szín
Szürke
Méretek
31.496" L x 31.496" W (800.00mm x 800.00mm)