NSYCRN86300
DigiKey raktári szám
4008-NSYCRN86300-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSYCRN86300
Leírás
ENCLOSURE STL 31.5"L X 23.62"W
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ház fém, acél Szürke fedél 31,496" H. x 23,622" Sz. (800,00mm x 600,00mm) X 11,811" (300,00mm)
EDA / CAD modellek
NSYCRN86300 modellek
Kategória
Magasság
11,811" (300,00mm)
Gyrt.
Terület (h x sz)
744in² (4800cm²)
Csomagolás
Doboz
Kialakítás
fedél
Szín
Szürke
Méretek
31,496" H. x 23,622" Sz. (800,00mm x 600,00mm)