NSYCRN75200
DigiKey raktári szám
4008-NSYCRN75200-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSYCRN75200
Leírás
ENCLOSURE STL 27.56"L X 19.69"W
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ház fém, acél Szürke fedél 27,559" H. x 19,685" Sz. (700,00mm x 500,00mm) X 7,874" (200,00mm)
EDA / CAD modellek
NSYCRN75200 modellek
Kategória
Magasság
7,874" (200,00mm)
Gyrt.
Terület (h x sz)
543in² (3500cm²)
Csomagolás
Doboz
Kialakítás
fedél
Szín
Szürke
Méretek
27,559" H. x 19,685" Sz. (700,00mm x 500,00mm)