NSYCRN66300
DigiKey raktári szám
4008-NSYCRN66300-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSYCRN66300
Leírás
ENCLOSURE STL 23.62"L X 23.62"W
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ház fém, acél Szürke fedél 23,622" H. x 23,622" Sz. (600,00mm x 600,00mm) X 11,811" (300,00mm)
EDA / CAD modellek
NSYCRN66300 modellek
Kategória
Magasság
11,811" (300,00mm)
Gyrt.
Terület (h x sz)
558in² (3600cm²)
Csomagolás
Doboz
Kialakítás
fedél
Szín
Szürke
Méretek
23,622" H. x 23,622" Sz. (600,00mm x 600,00mm)