NSYCRN54250P
DigiKey raktári szám
4008-NSYCRN54250P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSYCRN54250P
Leírás
ENCLOSURE STL 19.69"L X 15.75"W
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ház fém, acél világosszürke Zsanéros ajtó 19,685" H. x 15,748" Sz. (500,00mm x 400,00mm) X 9,843" (250,00mm)
EDA / CAD modellek
NSYCRN54250P modellek
Kategória
Magasság
9,843" (250,00mm)
Gyrt.
Terület (h x sz)
310in² (2000cm²)
Csomagolás
Ömlesztve
Kialakítás
Zsanéros ajtó
Szín
világosszürke
Méretek
19,685" H. x 15,748" Sz. (500,00mm x 400,00mm)