NSYCRN54200
DigiKey raktári szám
4008-NSYCRN54200-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSYCRN54200
Leírás
ENCLOSURE STL 19.69"L X 15.75"W
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ház fém, acél Szürke fedél 19,685" H. x 15,748" Sz. (500,00mm x 400,00mm) X 7,874" (200,00mm)
EDA / CAD modellek
NSYCRN54200 modellek
Kategória
Magasság
7,874" (200,00mm)
Gyrt.
Terület (h x sz)
310in² (2000cm²)
Csomagolás
Doboz
Kialakítás
fedél
Szín
Szürke
Méretek
19,685" H. x 15,748" Sz. (500,00mm x 400,00mm)