NSYCRN46300
DigiKey raktári szám
4008-NSYCRN46300-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSYCRN46300
Leírás
ENCLOSURE STL 15.75"L X 23.62"W
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ház fém, acél Szürke fedél X 11,811" (300,00mm)
EDA / CAD modellek
NSYCRN46300 modellek
Kategória
Magasság
11,811" (300,00mm)
Gyrt.
Terület (h x sz)
372in² (2400cm²)
Csomagolás
Doboz
Kialakítás
fedél
Szín
Szürke
Méretek
15.748" L x 23.622" W (400.00mm x 600.00mm)