NSYCRN44200
DigiKey raktári szám
4008-NSYCRN44200-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSYCRN44200
Leírás
ENCLOSURE STL 15.75"L X 15.75"W
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ház fém, acél Szürke fedél X 7,874" (200,00mm)
EDA / CAD modellek
NSYCRN44200 modellek
Kategória
Magasság
7,874" (200,00mm)
Gyrt.
Terület (h x sz)
248in² (1600cm²)
Csomagolás
Doboz
Kialakítás
fedél
Szín
Szürke
Méretek
15.748" L x 15.748" W (400.00mm x 400.00mm)