NSYCRN325150P
DigiKey raktári szám
4008-NSYCRN325150P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSYCRN325150P
Leírás
ENCLOSURE STEEL 9.84"L X 7.87"W
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ház fém, acél világosszürke Zsanéros ajtó 9,843" H. x 7,874" Sz. (250,00mm x 200,00mm) X 5,906" (150,00mm)
EDA / CAD modellek
NSYCRN325150P modellek
Kategória
Magasság
5,906" (150,00mm)
Gyrt.
Terület (h x sz)
77,6in² (501cm²)
Csomagolás
Ömlesztve
Kialakítás
Zsanéros ajtó
Szín
világosszürke
Méretek
9,843" H. x 7,874" Sz. (250,00mm x 200,00mm)