LUCB32BL
DigiKey raktári szám
4008-LUCB32BL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LUCB32BL
Leírás
ADV CONTROL 8-32A 24VDC
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Vezérlőegység 24V, 32A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LUCB32BL modellek
Gyártó
Schneider Electric
Tartozék típusa
Vezérlőegység
Sorozat
Használat
Motorindító
Csomagolás
Doboz
Műszaki adatok
24V, 32A