LC2DT32P7 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Schneider Electric
Raktáron: 0
Adatlap
Kontaktor 4PST-NO (4 Form A) 32 A 230VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC2DT32P7
DigiKey raktári szám
4008-LC2DT32P7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC2DT32P7
Leírás
TESYS REVERSING CONTACTOR
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
LC2DT32P7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bekapcsolási feszültség
184VAC
Kikapcsolási feszültség
69VAC
Tekercs feszültsége
230VAC
Bekapcsolási idő
22 ms
Érintkező kialakítása
4PST-NO (4 Form A)
Névleges áram
32 A