LC2D50AF7
DigiKey raktári szám
4008-LC2D50AF7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC2D50AF7
Leírás
TESYS3PEVLK REVERS CTR50A22KW AC
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 50 A 110VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC2D50AF7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bekapcsolási feszültség
88VAC
Kikapcsolási feszültség
33VAC
Tekercs feszültsége
110VAC
Bekapcsolási idő
26 ms
Névleges áram
50 A