LC2D32FE7 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Schneider Electric
Raktáron: 0
Adatlap
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 32 A 115VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC2D32FE7
DigiKey raktári szám
4008-LC2D32FE7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC2D32FE7
Leírás
TESYS REVERSING CONTACTOR
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
LC2D32FE7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bekapcsolási feszültség
92VAC
Kikapcsolási feszültség
34,5VAC
Tekercs feszültsége
115VAC
Bekapcsolási idő
22 ms
Névleges áram
32 A