LC2D25G7
DigiKey raktári szám
4008-LC2D25G7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC2D25G7
Leírás
TESYS REVERSING CONTACTOR
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 25 A 120VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC2D25G7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bekapcsolási feszültség
96VAC
Kikapcsolási feszültség
36VAC
Tekercs feszültsége
120VAC
Bekapcsolási idő
22 ms
Névleges áram
25 A