LC2D18F7
DigiKey raktári szám
4008-LC2D18F7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC2D18F7
Leírás
TESYS3P REVERS CTR18A AC3 9KW110
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 18 A 110VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC2D18F7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bekapcsolási feszültség
88VAC
Kikapcsolási feszültség
33VAC
Tekercs feszültsége
110VAC
Bekapcsolási idő
22 ms
Névleges áram
18 A